Respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis „Paukščiai“ surengtas jau trečią kartą

Paskelbta: Antradienis, 18 kovo 2014

Respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis „Paukščiai“ surengtas kovo 14 d. „Romuvos“ progimnazijoje jau trečią kartą. Jo tema – dainos apie paukščius. Šiuo renginiu siekta skatinti dainininkus domėtis lietuvių kalendorinėmis šventėmis (kokie paukščiai ir kada sugrįžta į Lietuvą), puoselėti dainavimo tradicijas, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, vaikų ir jaunimo vokalinių kolektyvų vadovų bendradarbiavimą.
Iš visos Lietuvos į "Romuvos" progimnaziją atvyko net 440 dalyvių. Svečių sulaukta iš Telšių rajono, Mažeikių, Kauno miestų. Labai aktyvūs buvo Šiaulių miesto mokyklų, muzikos mokyklų, „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos, Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos solistai, ansambliai, chorai, instrumentiniai ansambliai.

Festivalio iniciatorė - Šiaulių ,,Romuvos " progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Aušra Kardašienė džiaugėsi, kad festivalio metu skambėjo skirtingos lietuviškos dainos, apdainuojančios pavasario pranašus. Kad renginys pavyktų ir taptų švente jo dalyviams bei žiūrovams, muzikos festivalis sulaukė rėmėjų, tai : Lietuvos Respublikos Seimo narys Valerijus Simulik, asmeniškai festivalį rėmė Andrius Šedžius, dainorėlių tėveliai. „Baltas paukštis“ - daina, atlikta visų festivalio dalyvių, paskelbė respublikinio vaikų ir jaunimo festivalio „Paukščiai“ pradžią.

Saturday the 5th - Romuva.