PAMATYKITE, KOKIAS PAVASARIO AKIMIRKAS „PAGAVO" ŠIAULIŲ MIESTO PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS VAIKAI

Paskelbta: Antradienis, 12 balandžio 2022

Nors pavasaris dar tik įgauna pagreitį, o oras ne visada lepina saule ir šiluma, Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai jau spėjo „prigaudyti" šio pavasario akimirkų! O iš besivystančio kūrybiškumo ir augančios spontaniškos vaikų saviraiškos, susijungiančios su pedagogų nuoširdumu ir atbundančia gamta, gimė priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų kūrybinių darbų – atvirukų paroda „Pavasario akimirkų gaudyklė" , kuri kovo 1-25 dienomis kvietė kurti mūsų jauniausiuosius menininkus bei juos ugdančius mokytojus.
Kūrybinių darbų – atvirukų parodą „Pavasario akimirkų gaudyklė" organizavo Šiaulių „Romuvos" progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių mokytojos, o prie šios parodos tikslo įgyvendinimo taip pat prisidėjo ir kitos mokymo įstaigos. Čia galėjo pasireikšti ugdytiniai iš įstaigų: l/d „Pupų pėdas", VŠĮ „Smalsieji Pabiručiai", Šiaulių „Spindulėlio" ugdymo centras ir daugiau.
Parodos tikslas plėtoti meninę kompetenciją, skatinti vaikų pažintinę raidą, tikrovės reiškinių pažinimą, sudaryti galimybę spontaniškai saviraiškai, tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus, skatinti reflektuoti apie organizuojamos kūrybinės veiklos procesą bei gautą rezultatą buvo pasiektas.
Darbų atlikimui buvo naudojama įvairi technika: piešimas, tapyba, grafika, lankstiniai. Ši darbelių įvairovė nuo paukščių ir spalvingų gėlių iki meniškų mozaikų su drugeliais ir pirmaisiais karklo lapeliais atskleidė ugdytinių domėjimąsi gamta, jos reiškiniais bei glaudų ryšį su ja.
Kūrybinių darbų (atvirukų) paroda eksponuojama nuo 2022 m. balandžio 04 d. iki 2022 m. balandžio 29 d. Šiaulių miesto viešojoje bibliotekoje, ,,Saulės" filiale, K. Korsako g. 10.
Apsilankykite parodoje ir pamatykite pavasario atbudimo ženklus vaikų sukurtuose atvirukuose – įkvėpimas ir gera nuotaika – garantuota.

12

Sunday the 3rd - Romuva.