Kurkime geresnį internetą kartu

Paskelbta: Penktadienis, 07 vasario 2014

Jau tapo tradicija kiekvienais metais vasario mėnesį mokykloje organizuoti „Saugesnio interneto dienas“. Šių metų renginių tema - „Kurkime geresnį internetą kartu“.
Vasario 6 d. vyko 5-6 klasių integruotas informacinių technologijų ir lietuvių kalbos renginys, skirtas Saugesnio interneto dienai paminėti. Renginio metu mokinai „Optivote“ sistema ne tik įsivertino turimas žinias apie savo saugumo užtikrinimą internete, bet ir diskutavo tema „Bendravimo kultūra virtualioje erdvėje“, ką jie patys gali padaryti, kad internetas taptų draugiškesnis. Komandos rašė korektiškus ir, jų manymu, nekorektiškus komentarus, po to vertino ir komentavo draugų tekstus.
Kalbant apie bendravimo kultūrą, nedera pamiršti ir kalbos kultūros. Komandos sprendė šaradas, lietuvių kalbos mokytojos M. Viltrakienės pateiktas užšifruotas patarles, kalbines užduotis, bandė perskaityti ir suvokti, ką aštuntokai ir septintokai rašo SMS žinutėse jaunimo pamėgtu stiliumi „ SWK?, „n? ir pan. Atlikdami šias užduotis mokiniai suvokė, su kokiais sunkumais galima susidurti ar į nepatogias situacijas pakliūti, jei nebrangini savo kalbos.
Renginį, kurį organizavo informacinių technologijų mokytoja Rita Nemanienė, baigėme mokinių sukurtu šūkiu „INTERNETE BŪK SAUGUS
! SAUGOK IR GLOBOK KITUS!”

Wednesday the 20th - Romuva.