EKSKURSIJA PO GELEŽINKELIŲ MUZIEJŲ

Paskelbta: Penktadienis, 29 spalio 2021

Šiaulių "Romuvos" progimnazijos 3b klasės mokinukams mokytoja Valerija A. suorganizavo edukacinę išvyką į Šiaulių muziejų.
Vaikus pasitiko ir ekskursiją vedė muziejaus metodininkė ILONA SENULIENĖ. Vaikai apžiūrėjo lauke esančius senovinius garvežius, mašiną, traktorių, pašto vežimėlius, sužinojo kokiu būdu buvo skelbiamas gaisras (į metalą daužoma su strypu), pamatė ir traukinio tiltą, kuris apsuka traukinį reikiama kryptimi.

Užėjus į muziejų, prie senovinės traukinių stoties kasos, vaikams buvo įteikti talonėliai, kuriuos reikėjo atsižymėti su senoviniu komposteriu. Toliau vaikai susipažino su Lietuvos geležinkelio istorija, apžiūrėjo senoviškus geležinkeliečių darbo įrankius, kelionių geležinkeliu atributus ir kitus senoviškus eksponatus. Didžiausią įspūdį paliko veikiantis maketas su žaismingai riedančiais traukinukais, švieselėmis, judančiais objektais. Šis maketas padėjo pažinti geležinkelio struktūrą: kelius, tiltus, tunelius, pastatus, signalizaciją ir kt. Po šios įdomios edukacijos, pilni gerų emocijų ir įspūdžių vaikai grįžo į mokyklą.

3b klaės mokytoja V. Akramienė

Tuesday the 18th - Romuva.