INFORMACIJA APIE PRAŠYMŲ PRIĖMIMĄ

Paskelbta: Antradienis, 23 vasario 2021

Prašymai į Šiaulių „Romuvos" progimnazijos 1 ir 5 klases priimami nuo 2021 metų kovo 1 dienos, vadovaujantis Priėmimo į Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu (siųsti). Pateikiant prašymo formą (siųsti .pdf) (siųsti .doc), prašome pažymėti (X) pateikiamus dokumentus, atidžiai užpildyti visą informaciją ir pasirašyti.

Dokumentus priima progimnazijos administratorius I aukšto fojė. Darbo laikas: pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 16.30 val., penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 16.00 val. Pietų pertrauka 12.00 - 12.45.

Svarbi informacija: tik nurodytu darbo laiku bus priimami ir registruojami tiek popieriniai, tiek ir elektroniniu būdu atsiųsti priėmimo dokumentai. Pasirašytus dokumentus prašome siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Į mokyklą pirmumo teise priimamas asmuo, gyvenantis mokyklai Savivaldybės tarybos sprendimu priskirtoje aptarnaujamoje teritorijoje. (siųsti)

Kitais su 1-4 klasių mokinių priėmimu susijusiais klausimais prašome kreiptis į pradinio ugdymo skyriaus vedėją E. Puzarienę, tel. (8-41) 552898, su 5-8 klasių mokinių priėmimu susijusiais klausimais - į pagrindinio ugdymo skyriaus vedėją I. Akmenskienę, tel. (8-41) 552898.

Mokinių priėmimo komisija.
Mokinių priėmimo komisijos veiklos reglamentas (siųsti).

Monday the 1st - Romuva.