Netradicinis vakaras-konkursas „Šeimos žinių versmė“

Paskelbta: Penktadienis, 13 gruodžio 2013

Gruodžio 11 d. į „Romuvos“ progimnaziją 5 klasių mokinius ir jų tėvelius sukvietė penktų klasių auklėtojų inicijuotas netradicinis vakaras-konkursas „Šeimos žinių versmė“. Jo metu susirinkusiųjų dalyvių laukė intelektualus, azartiškas komandinis žaidimas.
Kupinos puikios nuotaikos, genialių minčių, greitos reakcijos ir noro išbandyti save žinių konkurse tėvų bei vaikų komandos varžėsi atsakinėdamos į šmaikščius, kartais rimtus konkurso klausimus, kuriuos jiems paruošė progimnazijos mokytojai.
Konkurso metu susirinkusius savo dainomis žavėjo 5a klasės mokiniai.
Vakaro metu netrūko ir vaišių. Tėveliai kartu su kitais renginio dalyviais vaišindamiesi skaniausiais ir saldžiausiais savo šeimos kepiniais dar ilgai dalinosi konkurso metu patirtais maloniais įspūdžiais, mėgavosi tarpusavio bendravimu, kurio taip stinga nesibaigiančių darbų sūkuryje.Renginį, padovanojusį visiems daug šiltų ir gražių akimirkų, vainikavo bendra visų dalyvių daina.
Renginio tikslas - suvienyti ir būrin sukviesti ne tik mokinius, bet ir jų tėvelius. Tikimės, kad „Šeimos žinių versmė“ prisidės prie puoselėjamo progimnazijoje bendruomeniškumo jausmo ir taps tradiciniu renginiu.

Wednesday the 26th - Romuva.