NUOTOLINIS MOKYMAS GALI BŪTI SMAGUS

Paskelbta: Antradienis, 21 balandžio 2020
2a klasės mokiniai, vis labiau įvaldydami informacines technologijas, priima mokytojos Lauros Palivonienės pasiūlytus iššūkius. Mokiniams, be abejo, padeda jų tėveliai. Į nuotolinio ugdymo procesą įsitraukia visa klasės bendruomenė. Mokytojai Laurai norisi, kad ugdymas būtų ne tik naudingas, bet ir smagus. O svarbiausia – nenuobodus!
Pirmas savaites mokiniai priėmė ir įgyvendino mokytojos sugalvotą gražiausiai atlikto šokio iššūkį ,,Mes geriausi!". Kitą savaitę mokiniai sportavo namuose, siuntė nuotraukas, filmuotą medžiagą. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti LMNŠC organizuojamame projekte „Sportuoju namuose – saugau tave". Šiame projekte 2a klasės mokinė Marija Markulytė užėmė antrąją vietą.
Šią savaitę mokiniai dalyvauja Sveikatiados organizuojamame konkurse ,,Sveikatiados iššūkis –pieno tūsas". Mokiniai patys gamina sveikuoliškus kokteilius, kurio viena iš sudedamųjų dalių yra PIENAS, kuris labai svarbus augančio vaiko organizmui. Vėliau yra kuriami veiklos koliažai, filmuotos medžiagos ir siunčiama organizatoriams.
Smagu, kad į nuotolinius konkursus, projektus, veiklas ir iššūkius įsitraukia vis daugiau klasės mokinių. Mokytojai Laurai džiugu matyti motyvuotus mokinius ir neblėstačias šypsenas jų veiduose.
 
 

Friday the 25th - Romuva.