NUOTOLINIS MOKYMAS 2a KLASĖJE

Paskelbta: Pirmadienis, 20 balandžio 2020

Nuo kovo 29 dienos startavęs nuotolinis mokymas tapo iššūkiu ne tik visos Lietuvos mokiniams, jų tėveliams bet ir mūsų mokyklos bendruomenei. Visiems buvo neramu, kaip visas procesas vyks, ar mes, mokytojai, sugebėsime užtikrinti žinių perdavimą. Žengęs pirmuosius žingsnius naujose, nematytose platformose, kiekvienas mokytojas pasirinko sau tinkamas darbo priemones.
Šiaulių ,,Romuvos" progimnazijos 2 a klasės mokiniai po truputį padedant tėveliams, dirbdami su mokytoja Laura Palivoniene susidraugavo su ZOOM platforma. Šiandien mokiniai savarankiškai prisijungia prie šios platformos ir tai tampa jų kasdienine bendravimo dalimi su mokytoja ir bendraklasiais. Mokiniai, išsiaiškinę pamokos medžiagą ir kartu atlikę dalį užduočių, likusią dalį baigia savarankiškai. Jei mokiniams vis dar kyla klausimų, jie gali pasitikslinti, prisiminti, nes mokymosi medžiagą mokytoja įkelia į classroom.google.com platformą. Mokytoja kiekvienam mokiniui sukūrė prieigas ir kasdien pateikia visą pamokos medžiagą į tam tikrų pamokų srautus. Kadangi kiekvienas mokinys turi savo paskyrą ir prieigą prie jos, ten pat keliauja ir mokinio atliktas (nufotografuotas ar nufilmuotas) darbas. Grįžtamasis ryšys garantuotas. Smagu, kai mokiniai tampa savarankiškesni informacinių technologijų pasaulyje, geba patys nufotografuoti, nufilmuoti savo darbelius ir juos įkelti į classroom.google.com platformą.
Kadangi antrokėliai patys savarankiškai mokėjo atlikti užduotis EDUKA ir EMA patformose, jų neišgąsdino ir naujieji iššūkiai. Mokytoja Laura Palivonienė mokiniams skiria iššūkius, kuriuose integruojamos kelios pamokos (etika, dailė ir technologinis, fizinis ugdymas ir kt.), savaitėms, Mokiniai juos priima, filmuojasi, demonstruoja ir vis drąsiau jaučiasi prieš telefono kameras.
Šaunu, kad vaikai motyvuoti ir noriai dalyvauja kasdieninėje veikloje, atlieka skirtas užduotis su šypsena veide !

Friday the 25th - Romuva.