NUOTOLINĖ LOGOPEDO, SPECIALIOJO PEDAGOGO, SOCIALINIO PEDAGOGO, MATEMATIKOS MOKYTOJO PAGALBININKO PAGALBA PUG, 1-8 KLASIŲ MOKINIAMS

Paskelbta: Pirmadienis, 30 kovo 2020

Gerbiami tėveliai, globėjai,
Nuo š. m. kovo 30 d. pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Tai naujas iššūkis mokiniams, tėveliams, mokytojams ir pagalbos mokiniui specialistams, kurį visi kartu bendradarbiaudami įveiksime.
Vaikams svarbu mokytis savo tempu, gauti poreikius ir gebėjimus atitinkančias užduotis, nepervargti, kaitalioti veiklas.Kviečiame orientuotis į kokybę, o ne į kiekybę. Akcentuokite pažangą ir padrąsinkite savo vaikus.


Mokiniams padės pagalbos mokiniui specialistai:

  • Logopedė Dalia Ralytė (mob. tel.: 863817674, el. pašŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).
  • Specialiosios pedagogės Ingrida Strockienė (mob.tel. 868266264,el. pašŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) ir
    Virginija Antonovienė (mob. tel: 861499463,el. pašŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).
  • Socialinė pedagogė Irena Abromavičienė ( mob. tel. 861043662, el.pašŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).
  • Matematikos mokytojos pagalbininkės Rita Nemanienė (el. pašŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) ir
    Jolanta Zemleckienė (el. pašŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).

 

Jeigu kils klausimų, susijusių su ugdymu, pagalba mokiniui, susisiekite su švietimo pagalbos specialistais aukščiau nurodytais telefonų numeriaisarba elektroniniu paštu darbo dienomis nuo 10val. iki 15 val.

Logopedė Dalia Ralytė nuotolinio mokymo(si) metu teikia konsultacijas telefonu, SMS žinutėmis,el. paštu., ZOOM platforma ar kt.(pagal individualų susitarimą).
Logopedinių pratybų užduočių pateikimo tvarka:
Logopedinių pratybų užduotys siunčiamos el. paštu (vieno siuntinio užduočių apimtis skirta dviem pamokom, nurodyta užduočių atlikimo eiga, refleksija).
• PUG (užduotys atliekamos su tėvelių pagalba).
• 1-4 klasės (užduotys atliekamos savarankiškai ar su tėvelių pagalba).
• 5-8 klasės (užduotys atliekamos savarankiškai).
• 1 – 8 kl. mokiniams kai kurių užduočių (nurodyta siuntinyje) atlikimui reikalingas sąsiuvinis, kuriame bus atliekamos užduotys nuotolinio mokymosi laikotarpiu.
Specialiojipedagogė Ingrida Strockienė nuotolinio mokymo(si) metu teikia konsultacijas: telefonu, SMS, el.paštu, Tamodienynu, Messenger, ZOOM. Konsultacijų laiką ir būdą kartu derinsime iš anksto.
Specialioji pedagogė Virginija Antonovienė nuotolinio mokymo(si) metu teikia konsultacijas: telefonu, Messenger, Zoom.
Specialiųjų pedagogių veikla bus labiau konsultacinio pobūdžio. Bus padedama pradinių klasių, dalykų mokytojams sudaryti individualizuotas ir diferencijuotas užduotis, parengti susistemintą atraminę medžiagą, aptarti tikslingą informacinių technologijų, specialiųjų mokymo priemonių panaudojimo galimybes.
Konsultacijų metu mokiniams bus galima papildomai pasiaiškinti lietuvių kalbos (spec.pedagogai) mokomąją medžiagą, mokytojų skirtas užduotis, namų darbus, aptarti mokymo(si) strategijas.
Socialinė pedagogė Irena Abromavičienė karantino laikotarpiu ir nuotolinio ugdymo(si) metu konsultacijas teikia el. paštu, TAMO dienynu, telefonu, SMS žinutėmis, Vibar, Zoom. Individualios konsultacijos vykdomos ir užduotys skiriamos pagal poreikį ir susitarimus. PUG mokiniai užduotis atlieka su tėvelių pagalba, o 1-8 klasių mokiniai - savarankiškai.
Mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių, matematikos mokytojų pagalbininkių Ritos Nemanienės ir Jolantos Zemleckienės vaizdo konsultacijos vyks antradienį ir ketvirtadienį nuo 15 val.
Matematikos mokytojos pagalbininkės prisijungimo informaciją mokiniams išsiųs el. paštu.

Linkime sėkmingo, pagarbaus bendravimo ir bendradarbiavimo!

Friday the 25th - Romuva.