PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ MENINIO ŽODŽIO KONKURSAS

Paskelbta: Antradienis, 12 kovo 2019

Kovo 6 d. PUG auklėtiniai ir pradinių klasių mokiniai, pažymėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, dalyvavo progimnazijos tradiciniame meninio skaitymo konkurse ,,Gražus gimtasis mano kraštas".
Mažiesiems skaitovams sėkmės konkurse linkėjo Pradinio ugdymo skyriaus vedėja Edita Puzarienė, dainelėmis pasveikino muzikos mokytojos E. Urbonės - Sidarienės parengtas mokinukų ansamblis.
Mokinukai įtaigiai deklamavo Maironio, B. Brazdžionio, J. Strielkūno, A. Matučio, L. Degėsio, J. Degutytės, J. Nekrošiaus, V. Baltrėno ir kt. poetų eiles apie gimtinę, jos grožį, apie kiekvieno norą gyventi laisvoje šalyje.
Pertraukėlių metu renginio dalyviai klausėsi muzikavimo ir dainavimo studijos ,,Dunduliai" (mokytoja R. Navickienė) ir ŠU studentų Monikos ir Klaido atliekamų kūrinėlių apie Lietuvą, meilę savo kraštui.
Apibendrindama konkurso rezultatus vertinimo komisijos pirmininkė Neformaliojo ir pagalbos skyriaus vedėja Irma Rimkevičienė pasidžiaugė mokinių puikiu deklamavimu, įteikė padėkas bei prizus, linkėjo domėtis meniniu žodžiu, džiuginti klausytojus nuoširdžiu deklamavimu ir ateityje.

Mokytoja Genovaitė Kančelskytė

Sunday the 26th - Romuva.