Gamtamoksl​inis konkursas "Žinių traukinys"

Paskelbta: Penktadienis, 15 lapkričio 2013

Lapkričio 14 d. mokykloje jau trečius metus vyko tradiciniu tapęs gamtos mokslų konkursas "Žinių traukinys". Šiemet išbandyti savo žinias atvyko mokiniai iš penkių miesto mokyklų. Šeštąją komandą sudarė mūsų mokyklos mokiniai.
Konkurso dalyviai, remdamiesi savo "traukinio" maršruto žemėlapiu, vyko į skirtingas "stoteles" ir, atlikę fizikos bandymus, išsprendę matematinius galvosūkius, paklaidžioję gamtos labirintais, pasitikrinę chemijos žinias ir pademonstravę IT gebėjimus, darė kūrybinę užduotį - gamino Tolerancijos gėlę.
Draugiškai nusiteikę mokiniai kūrybingai atliko visas užduotis ir, išsidaliję apdovanojimus (mūsų mokyklos komanda  užėmė II vietą), atsisveikino iki susitikimo kitame renginyje.  

Thursday the 6th - Romuva.