VIKTORINA „KAD ŠVIESTŲ ŠIRDYS GERUMU"

Paskelbta: Pirmadienis, 04 vasario 2019

Sausio 30 d. mūsų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų ketvirtų klasių mokinių viktorina „Kad šviestų širdys gerumu", kurioje dalyvavo komandos iš Šiaulių r. Aukštelkės mokyklos – daugiafunkcinio centro, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos, Šiaulių Specialiojo ugdymo centro, Šiaulių Jėzuitų mokyklos, Šiaulių Vinco Kudirkos, Šiaulių Gegužių, Šiaulių Dainų ir „Romuvos" progimnazijų.
Viktoriną vedė pradinių klasių mokytoja Jūratė Ostrauskienė ir tikybos mokytoja Violeta Dališanskienė. Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Stanislava Prazauskienė, ansamblis "Dunduliai" (vadovė Rasa Navickienė), solistė Urtė Medžiūnaitė.
Renginio metu mokiniai atliko įvairias užduotis: ieškojo brauktažodyje pasislėpusių vertybių, pristatė Biblijos personažus, dalyvavo „Žaibo" turnyre, kūrė eilėraščius. Mokiniai rašė ant gėlyčių žiedlapių, ką gali gražaus ir prasmingo padaryti artimui. Užduotis vertino komisijos narės Goda ir Rugilė. Dalyvaudami renginyje, ketvirtokai mokėsi vieni iš kitų, degė noru mylėti, daryti gera. Mokiniai tobulino bendravimo įgūdžius, įgijo didesnę komandinio darbo patirtį.
Tikybos mokytoja Violeta Dališanskienė padėkojo visiems viktorinos dalyviams ir kartu su Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Irma Rimkevičiene įteikė padėkas ir dovanėles. Džiugu, kad mokinių širdelėse yra daug gerumo, atjautos ir meilės kitiems.

Tikybos mokytoja Violeta Dališanskienė

Monday the 13th - Romuva.