8C KLASĖS ĮSPŪDŽIAI „PENTAGONE"

Paskelbta: Penktadienis, 19 spalio 2018

Spalio 11 dieną mes, 8c klasės mokiniai, dalyvavome „Pentagono" šrataisvaidžio mūšyje. Atmosfera pastate tikrai nustebino: stiklo šukės koridoriuose, plastikiniai maišai, aplink daug dulkių. Bet tai buvo dalis viso smagumo.
Kamufliažinė apranga, apsauga ir ginklas – trys dalykai, kuriuos turėjome su savimi. Šiame žaidime budrumas, taiklumas, pastabumas – būtinybė kiekvieną sekundę.
Prasidėjus žaidimui mažas jaudulys užgniaužė kvapą. Vieną minutę girdžiu tik pašnibždomis kalbantį kaimyną, o kitą – garsūs šūviai, aidintys tuščioje patalpoje. Jiems nutilus vorele spartesniu žingsniu nuskubėjome į viršutinį aukštą. Vaikinukai, eidami priekyje, žvalgėsi į šonus, o mes, trys merginos, „prižiūrėjome" galą. Žaidimo užduotis buvo saugiai nugabenti vadą į paskirtą vietą.
Ši laisvalaikio praleidimo forma labai sužavėjo mane ir kitus, paskatino dirbti išvien komandoje, kurti planus, strategijas ir pasitikėti vienas kitu.
Nepamirštami įspūdžiai aptarinėjame net ir šiandien. Bendraklasiai tik ir laukia kito karto, nes ir vėl norisi patirti stiprių emocijų akis į akį susitinkant su priešininku.

Gabrielė Skirmantaitė, 8c klasė

Sunday the 5th - Romuva.