FINALINĖ VIKTORINA

Paskelbta: Pirmadienis, 28 gegužės 2018

Šiemet 6b klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte "Aplinkos rizikos valdymo sistemos gerinimas Latvijos ir Lietuvos pasienio regione". 2018-05-11d. vyko prevenciniai mokymai mūsų mokykloje. Na, o gegužės 25 dieną, 6b klasės mokiniai : Leonardas, Karolis, Natas ir Benas, lydimi žmogaus saugos mokytojos Violetos Višniauskienės skubėjome į finalinę šio projekto viktoriną Šiaulių savivaldybėje.
Viktorinoje rungėsi 15 miesto mokyklų mokiniai. Įdomios užduotys,klausimai, galvosūkiai, kryžiažodžiai, net vaidybinės situacijos mokiniams sukėlė daug emocijų, kantrybės ir ištvermės. Mūsų šeštokai gražiai ir išradingai pasirodė, džiaugėsi iškovotais taškais.
Renginio pabaigoje organizatoriai visiems dalyviams dovanojo kepuraites ir krepšelius iškyloms. Gaila, kad pagrindinis projekto prizas atiteko ne mūsų mokyklai, bet mes nenusiminėme, kaupsime žinias ir išradingumą kitiems tokio pobūdžio renginiams.
Žmogaus saugos mokytoja Violeta Višniauskienė.

Monday the 17th - Romuva.