Pilietinė akcija "Konstitucija - visiems!"

Paskelbta: Šeštadienis, 26 spalio 2013

Spalio 25 – ąją, minint Lietuvos Respublikos Konstitucijos dieną, istorijos mokytojos inicijavo mokyklos bendruomenei originalią pilietinę akciją „Konstitucija – visiems!“. Ji susilaukė didelio dalyvių susidomėjimo. Pertraukų metu mokiniai, mokytojai noriai atsakinėjo į pateikiamus klausimus iš svarbiausio mūsų valstybės dokumento - Konstitucijos.
Tai buvo puiki proga visiems sužinoti ar prisiminti, kokiomis vertybėmis remiantis kuriame savo valstybę ir gerovę joje, ar gerai išmanome savo teises ir pareigas.
Dar spalio 4-ąją visi norintieji  5 - 8 klasių progimnazijos mokiniai savo konstitucines žinias galėjo pasitikrinti gražia tradicija tapusiame Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos inicijuotame ir Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamame projekte „Konstitucijos egzaminas“.  Jį laikančių entuziastų, vedinų noro pažinti pagrindinio įstatymo svarbą šiuolaikinėje visuomenėje, skleidžiančių  pilietiškumo dvasią ir siekiančių įgyti žinių apie svarbiausią valstybės teisės aktą, buvo labai daug!
Konstitucijos dienos minėjimo renginių tikslas - ugdyti mokinių pilietiškumą ir puoselėti bendrumo jausmą.  Juk Lietuvos valstybę kuria tauta, o mokiniai – labai svarbi  mūsų tautos dalis.

Wednesday the 20th - Romuva.