ŽEMĖS LABIRINTAI

Paskelbta: Penktadienis, 13 balandžio 2018

Balandžio 10 ir 11 dienomis progimnazijoje vyko interaktyvių žaidimų popietė „Žemės labirintai", skirta pasaulinei Žemės dienai paminėti.
Net dvi dienas 5 – 8 klasių mokiniai keliavo biologijos, chemijos, geografijos ir informacinių technologijų mokytojų „pastatytu" užduočių labirintu. Mokiniams teko pademonstruoti savo dalykines žinias, atsakinėjant į „Kahoot!" klausimus bei greito orientavimosi virtualioje aplinkoje gebėjimus, surandant informaciją apie užkoduotus pasaulio gamtinius stebuklus.
Geriausiai Žemės labirintais keliauti tarp penktokų pavyko Emai (5a kl.), Dovydui (5b kl.) ir Karoliui (5b kl.), o šeštokų tarpe neprilygstami buvo Benas (6a kl.), Dovydas (6c kl.) ir Adomas (6a kl.)
7 – 8 kl. mokiniai interaktyvių užduočių popietės labirintais vaikščiojo kartu, bet greičiausiai finišą pasiekti pavyko Nojui (8c kl.), Augustei (7b kl.) ir Algimantui (8c kl.)
Džiaugiamės dalyvavusiais, sveikiname nugalėtojus ir drąsiai teigiame visiems, kad ką mokykloje išmoksi ant pečių nenešiosi, bet dar ir iš labirinto kelią rasi..


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/roospm/domains/romuvospm.lt/public_html/images/2018/4/13

Monday the 18th - Romuva.