VOKALINIS ANSAMBLIS „LAŠELIAI“ VAIKŲ VELYKĖLES ŠVENTĖ SKVERE PRIE ŠIAULIŲ M. SAVIVALDYBĖS

Paskelbta: Ketvirtadienis, 12 balandžio 2018

2018 m. balandžio 8 d., sekmadienį, skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės netrūko juoko, šurmulio, pramogų ir gerų emocijų. Čia vyko Šiaulių kultūros centro suorganizuota Atvelykio šventė „Vaikų Velykėlės", kurioje smagiai laiką leido ir pavasario pirmaisiais spinduliais džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.
Šventinė diena prasidėjo Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje, kurioje vyko vaikams ir jaunimui skirtos šv. Mišios. Po mišių gausiai susirinkę vaikučiai ir jų tėveliai būriavosi skvere prie Šiaulių miesto savivaldybės, kur jų laukė žaidimai, pramogos ir šventinis koncertas. Savo dainomis smagią atmosferą ir spalvingą nuotaiką kūrė Lipinskų šeima – Justė, Dovydas, Jonas, Domicėlė ir Povilas, vaikų meninė studija „Pūūūka", vaikų vokalinis ansamblis „Mikitukas", muzikos studija „Nieko tokio", vaikų muzikos studija „En-den-du" ir „Romuvos" progimnazijos vokalinis ansamblis „Lašeliai" (vad.A.Kardašienė).

http://saulesradijas.lt/pletku-skyrelis/siltos-ir-nuotaikingos-vaiku-velykeles-siauliuose/

http://www.snaujienos.lt/kultura-ir-pramogos/33847-vaiku-velykeles-siauliuose-skvere-prie-siauliu-miesto-savivaldybes.html

ansamblis prie šiaulių miesto savivaldybės

Monday the 18th - Romuva.