„KARTU GERIAU“ – DVI „ROMUVOS“ VĖL KARTU

Paskelbta: Penktadienis, 02 kovo 2018

Anksčiau negu įprasta kovo 2-ąją sujudo ir sudūzgė „Romuvos" progimnazija. Čia atskubėjo būrys gimnazistų: tiesė kilimus, rengė menų parodų ekspozicijas, muzikantai derino instrumentus. Tęstinis projektas „Kartu geriau"(vadovai V. Giedraitis ir S. Prazauskienė) vėl draugėn subūrė abi „Romuvas". Progimnazijos bendruomenė - mokiniai, juos atlydintys tėvai, mokytojai, kiti darbuotojai - rytą buvo sutikta skambiais gimnazijos muzikinio orkestro garsais ir į darbo vietas skubėjo raudonu kilimu aidint audringiems gimnazistų plojimams.

Pamokas visoms aštuntosioms klasėms kartu vedė abiejų mokyklų mokytojai ir gimnazistai: kartu buvo atliekami bandymai chemijos pamokose, laboratoriniai darbai – fizikos kabinete, tobulinami užsienio kalbų įgūdžiai, skaičiuojama, diskutuojama... Per pertaukas mokyklos bendruomenė džiaugėsi menų parodomis. I aukšte per ilgąsias pertraukas kartu su gimnazistais šėlo linksmojoje karaokė, II-ame aukšte žavėjosi gimnazistų muzikinio ansamblio atliekamomis lietuviškomis dainomis ir negailėjo audringų plojimų. Jeigu kas ir nešoko ar nedainavo, tai bent judėjo muzikos ritmu – abejingų tądien nebuvo. Po pamokų susitiko gimnazijos ir progimnazijos seimai, aptarė tolesnio bendravimo gaires.

Viskas turi pabaigą. Bendros pamokos, dūzgės, dainos nutilo, bet nauji potyriai, gražūs prisiminimai išliks ilgam. Ačiū Jums, gimnazistai, pedagogai, už kartu praleistas prasmingas ir turiningas valandas. Lauksime sugrįžtant.

Wednesday the 20th - Romuva.