4B IR 4C KLASĖS MOKINIŲ KELIONĖ Į RADVILIŠKĮ TRAUKINIU

Paskelbta: Antradienis, 12 rugsėjo 2017

4b ir 4c klasių mokiniai nutarė vykti į Radviliškį traukiniu. Pravedus apklausą klasėse paaiškėjo, kad daugiau nei pusė mokinių nėra keliavę šia transporto priemone. O ir apie geležinkelyje dirbančių žmonių profesiją ne daug ką žino...

Nors keleivių buvo labai daug, bet pro langus susidomėję stebėjome traukinių eismą, šilumvežių remonto darbus.

Radviliškio geležinkelio stotyje mus pasitiko Radviliškio miesto gidas Albertas Vitartas. Ekskursijos metu susipažinome su Radviliškio geležinkelio istorija, čia gyvenusiais ir dirbusias žymiais žmonėmis, pamatėme įdomių ir unikalių objektų: miesto simbolį garvežį, istorinį ąžuolą, rašytojo Jono Marcinkevičiaus namą, Tremtinių vagoną, Lokomotyvų depą, Geležinkelio stotį. Nuo pėsčiųjų tilto pasigrožėjome geležinkelio panorama.

Grįžtant namo, mokinių laukė siurprizas. Traukinio mašinistas visus norinčius pakvietė į savo valdymo kabiną, papasakojo apie savo darbą, parodė kaip valdomi traukiniai.

Pilni įspūdžių grįžome namo. Vaikai ne tik sužinojo, kaip saugiai elgtis prie geležinkelio bėgių, traukinyje, bet ir praplėtė akiratį, susipažino su geležinkelininkų profesija, turėjo puikią progą pabūti kartu su draugais.

Informaciją parengė mokytoja Daiva Popovienė

Monday the 25th - Romuva.