PROJEKTAS "LIETUVA IR LENKIJA - BENDRU KELIU. VIETOS IR ŽMONĖS, KURIE MUS JUNGIA"

Paskelbta: Antradienis, 13 birželio 2017

Šiaulių "Romuvos" progimnazijos septintų klasių mokiniai: Jokūbas Andrulis, Vakaris Stackevičius, Benas Bartaševičius, Arnas Bagočius, Norvydas Tuomėnas , vadovaujami etikos mokytojos Violetos Višniauskienės nuo š.m.vasario mėnesio dalyvavo edukaciniame projekte "Lietuva ir Lenkija - bendru keliu. Vietos ir žmonės, kurie mus jungia". Mokiniai ruošė pristatymus apie Šiaulių miesto senosiose kapinėse palaidotus lenkų kilmės žmones, apie Šiauliuose gyvenusį ir dirbusį ilgametį chirurgą - onkologą Viktorą Zažeckį, apie lenkų bajoro Pliuškevičiaus šeimos dvarą Gegužių kaime, ieškojome "Aušros " muziejaus archyvuose žinučių, ar radinių, tinkančių mūsų projektui.
Birželio 9 dieną visi projekto dalyviai buvo pakviesti į baigiamąją projekto šventę Vilniuje, Lietuvos neformaliojo švietimo centre.
Iš viso šventėje buvo pristatyta 31 projektas, sužinojome,kad šiame projekte dalyvavo 128 mokiniai ir 21 mokytojas.Už dalyvavimą visi gavome padėkos raštus, vaišinomės, bendravome . Po renginio dar 2 valandas klausėmės įdomių gido pasakojimų Vilniaus senamiestyje.Grįžome namo pavargę, bet pilni įspūdžių.

Sunday the 24th - Romuva.