SVARBU BŪSIMIEMS PRIEŠMOKYKLINUKAMS

Paskelbta: Trečiadienis, 15 sausio 2020

Į priešmokyklinio ugdymo (PU) grupę priėmimo dokumentai priimami nuo 2020 m. kovo 1 d. iki rugsėjo 1 d. Į laisvas vietas PU grupėse vaikai priimami visus metus.

Vadovaudamiesi Priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo  11 punktu, primename, kad progimnazija į priešmokyklinio ugdymo grupes priima vaikus:

1. pirmumo teise – gyvenančius mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje ir jeigu tėvai (globėjai) iki einamųjų metų balandžio 30 d. pateikė prašymą dėl vaiko priėmimo į PU grupę. Tėvai (globėjai), iki einamųjų metų balandžio 30 d. nepateikę prašymo dėl vaiko priėmimo į PU grupę, netenka pirmumo teisės ir vaikas gali būti priimamas, jeigu yra laisvų vietų;

2. jeigu grupėje yra laisvų vietų – pagal prašymo pateikimo datą. Jeigu gauta daugiau prašymų, nei mokykla gali priimti, o prašymų pateikimų datos sutampa, pirmumo teisė teikiama vaikams, gyvenantiems mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje.

Atkreipiame dėmesį, kad kovo 1 d. yra ne darbo diena. 2020m. vasario 8 d. paskelbtoje Priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo redakcijoje pakoreguotas priėmimo laikas. Dokumentus mokyklai dėl priėmimo į priešmokyklinio ugdymo grupes bus galima pateikti nuo 2020 m. kovo 2 d. Nuo šios datos galima teikti tiek popierinius, tiek elektroniniu parašu pasirašytus priėmimo dokumentus.

Į priešmokyklines grupes prašymus ir kitus reikalingus dokumentus priima administratorė J. Jarašūnienė (I aukšto fojė), darbo laikas: pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 16.30 val., penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 16.00 val. Pietų pertrauka 11.00- 11.45. Šiuo darbo laiku bus priimami ir popieriniai, ir elektroniniu parašu pasirašyti priėmimo dokumentai. Prašymai, atsiųsti  iki 7:59 val. nebus registruojami ir svarstomi. Mokykla prašymus registruos pagal dokumentų pateikimo laiką.

El. parašu pasirašytus dokumentus siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Elektroniniu parašu pasirašyti dokumentus galite čia.

Pagal Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatymo 8 straipsnio 1 punktą, „saugus elektroninis parašas, sukurtas saugia parašo formavimo įranga ir patvirtintas galiojančiu kvalifikuotu sertifikatu, elektroniniams duomenims turi tokią pat teisinę galią kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė teisme". „Romuvos" progimnazija sudaro sąlygas teikti prašymus, pasirašytus elektroniniu parašu.

Priimant vaiką į priešmokyklinio ugdymo grupę, turi būti patikrinta vaiko sveikata, sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka ir mokyklai pateikti šie dokumentai:
Tėvų prašymas dėl priėmimo į mokyklą (būtina nurodyti kontaktinius duomenis)
• Vaiko tapatybę patvirtinantis dokumentas ar jo kopija.

Friday the 23rd - Romuva.